PHOTONER

3 986 Kč
Dostupnost: Skladem
PHOTONER
Snímek obrazovky 2019 11 15 v 15.24
Novinka Tip

Detailní popis produktu

Přístroj s komplexními fotochromatickými a ultrazvukovými účinky
Omlazení 3D.

Kosmetický salon, který se vejde do dámské kabelky.

3D Photoner je přístroj s komplexními fotochromatickými a ultrazvukovými účinky vytvořený pro použití v domácích podmínkách a určený pro pravidelné kosmetické procedury.

V tomto přístroji se kloubí efektivní metoda ultrazvukové mikromasáže a měkkého fotochromatického účinku se spektrem elektromagnetických vln různých délek (červená, modrá, zelená barva). Metody fotochromatického a ultrazvukového působení jsou ideální pro zralou pleť s příznaky stárnutí, pro suchou pleť, při výskytu vrásek a nedokonalostí, pigmentových skvrn a pih, jizviček po akné a dalších nerovností.

- Ultrazvukový účinek. Dalším názvem pro tuto metodu je sonodermie (z řeckého jazyka: sonic – zvuk, derma – pokožka). Ultrazvuk způsobuje mechanické chvění neboli vibromasáž.
- Fotochromatický účinek má blahodárný vliv na stav pokožky.

Použití přístroje 3D Photoner spolu s kosmetickými výrobky korporace TianDe viditelně zvyšuje účinek procedury díky intenzivnějšímu vstřebávání aktivních složek přípravků.

POUŽITÍ:
1. Důkladně očistěte obličej
2. Připojte síťový adaptér a zapněte napájení.
3. Na ošetřovanou část obličeje naneste tlustou vrstvu COLAGEN ACTIV z nabídky, aby se s photonerem lépe zacházelo a nebyla plěť suchá v kombinaci s COLAGEN ACTIV aspoň zapracujete do pokožky jeho účinky lépe jak samotným nanášením.
4. Věnujte pozornost tomu, aby se zářič elektrického přístroje během kosmetické procedury pevně dotýkal pokožky.
5. Doporučovaná délka procedury je 10-15 min.

Upozornění: během procedury je vhodné chránit oči.Není vhodné pro děti!